Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin anahtar kelimelerine yapılan aramalarda rakiplerinizden sıyrılarak üst sıralarda yer almanızı sağlamak için yapılan çalışmalardır.

Site içi ve site dışı olarak pek çok unsuru bünyesinde barındıran SEO etkili kullanıldığında tıklanma oranlarını ve buna bağlı olarak müşteri kitlesinde gözle görülür bir artış sağlamaktadır.

SEO ile başarıya ulaşmak biraz zaman alsa da Google sıralamanızdaki yerinizi korumanız için oldukça fayda sağlar. Müşterilerinizden bir adım önde olmak her zaman iyidir.

Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Arama motoru reklamcılığının en büyük avantajı; kullanıcıların tam da sizinki gibi bir hizmete ihtiyacı olduklarında karşılarına çıkıyor olmanızdır. Böylece reklamlarınız gerçekten size ihtiyacı olan potansiyel müşterilerinize gösterilir.

Bu noktada avantajı devam ettirebilmek için reklam metni, anahtar kelime seçimi, açılış sayfası ve web sitenizin işlevselliğini kullanarak potansiyel müşterilerinizi ödeme yapan müşterilere dönüştürmeniz olasıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, müşterilerinizle ve müşteri adaylarınızla doğrudan bağlantı kurmanın ve mevcut müşterilerinizle etkileşime geçmenin en verimli yollarından biridir.

Sosyal medya hesaplarınızdan hizmetlerinize yönelik yapılan düzenli makale ve içerik paylaşımlarıyla ve bunların yanı sıra sosyal medya reklamlarıyla müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz. Sosyal medya kaynaklarının kullanım çokluğu düşünüldüğünde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için harika bir yol.

E-Posta Pazarlaması

E-posta pazarlaması ile işletme hedeflerinize ulaşmak için müşteri kazanmak, potansiyel müşterilere erişmek ve mevcut müşterilerinizin sadakatini kazanmak mümkündür.

E-posta pazarlaması etkin kullanıldığında işletmelere büyük faydalar sağlayan etkili bir sistemdir. Bu yöntemle markanız ile ilgili haber verebilir, sepette kalan ürünleri hatırlatabilir ya da yeni gelen ürünlerinizi tanıtabilir, müşterilerinize özel indirim ve kampanya kuponları göndererek onları alışveriş yapmaya teşvik edebilirsiniz.

0541 806 93 87
WhatsApp chat