Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı markalaşmanın ilk adımıdır. Güzel bir örnekle açıklamak gerekirse; şehrin en güzel simidini yapan ancak sadece bulunduğu mahallede tanınan bir fırınla, şehrin her yerinde zinciri olan simit fırını arasındaki farktır.

Renklerin insan beynindeki işlevlerini göz önünde bulundurarak, uyumlu ve akıcı aynı zamanda da akılda kalıcı bir müşteri izlenimi sağlamak isteyen işletmelerin ilk yapması gereken bir kurumsal kimliğe sahip olmaktır.

 

Banner Tasarımı

Marka bilinirliğini arttırmanın en etkili yollarından biri de banner tasarımıdır. Banner Tasarımı ile ürünlerinizi akılda kalıcı ve göz alıcı şekilde potansiyel müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sınırlı alanlarda kendinizi, markanızı, ürününüzü tanıtmanın yollarından olan bannerları sosyal medya hesaplarınızda, reklam alanlarında, web sitenizde, mobil aplikasyonlarda kullanabilirsiniz.

 

E-bülten Tasarımı

İşletmenize ait web sitesinde olan gelişmelerden, kampanyalarınızdan, indirimlerinizden ya da paylaştığınız makalelerden müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi bilgilendirmek amacıyla tasarlanmış e-mail tasarımlarıdır.

Bu tasarımlar tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışmakta ve web sitenizdeki ilgili yerlere bağlantılar vererek akıcı bir kullanım sağlamaktadır. Kampanyalarınızı ya da yeni ürünlerinizi ilgi çekici şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırmanın hızlı ve etkili yollarından biridir.

0541 806 93 87
WhatsApp chat