Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri ile firmanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize detaylı bir şekilde tanıtabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

“Peki, nasıl kullanacağım?” derseniz;

Firmanıza ait web sitenizi siz güncellemek isterseniz İçerik Yönetim Sistemi yazılımıyla birlikte kullanabilirsiniz. Bu yazılımların maliyetleri yüksek gibi görünse de ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda sağladığı hız ve maliyet tasarrufu sebebiyle tercih edilebilmektedir.

Ancak, ” işim başımdan aşkın bir de web sitemi güncellemekle uğraşmak istemiyorum “ dediğiniz durumlar içinse Web Site Güncelleme Sözleşmesi ile bunu sizin yerinize biz yapıyoruz.

Web sitelerimizin özelliklerini incelemek için tıklayın...

Responsive Web Tasarım

Responsive web siteleri farklı ekran boyutlarına göre şekillenebilen sitelerdir. Kullanıcıların daha rahat kullanmasını sağladığından en çok tercih edilen web tasarım şeklidir.

Web sitenizin mobil cihazda açılıyor olması web sitenizin mobil cihazlara (tablet, telefon gibi) uyumlu olduğunu anlamına gelmez. Mobil uyumlu bir site, tüm cihazlarda sorunsuz çalışıp en iyi kullanıcı performansını sağlar.

Bilgisayar ekranına göre tasarım yapılmış bir web sitesine mobil bir cihazdan erişim sağladığınızda ekranı büyütmek zorunda kalırsınız. Bu tarz problemler de potansiyel müşterilerinizin sitenizi incelemeden çıkmasına sebep olur. Bunun gibi problemleri ortadan kaldırmak için Responsive web siteleri kullanmanız yararınıza olacaktır.

Mobil Web Tasarım

Küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış web sitelerine Mobil Web Tasarım denir. Günden güne artan mobil cihazlardan erişim sağlayan kullanıcılar için en büyük beklenti hız ve kolay kullanımdır.

Mobil web siteleri daha hızlı yüklenir, hem içerik hem de hem de tasarım olarak daha sadedir ve tıkla ara, yol tarifi, kolay erişilebilir menü gibi mobil cihazlara özel unsurlar barındırır.

Bunun yanı sıra Google son yaptığı güncellemelerle mobil olmayan web sitelerini mobil cihazlardan yapılan aramalarda çok daha alt sıralarda yayınlayacağını duyurmuştur.

0541 806 93 87
WhatsApp chat