Merhaba, bugün makalemizde web sitenizi yaptırdıktan sonra dijital dünyada varlığınızı arttırmaya nasıl devam edeceğiniz hakkında birkaç ipucu paylaşacağız.

Gelişen teknoloji ile artık web siteleri, tüketicilerin araştırma yapmalarına, müşteri yorumlarını okumalarına, uzman kişilerle sohbet etmesine, video izlemesine, ürün almasını, aldığı ürünün siparişini takip etmesini ve daha pek çok şeyi gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

Buradaki altın nokta şu: İşletmenizin hedeflerini desteklemesi için sitenizin gerçekleştirmesini istediğiniz görevler neler?

Bazı işletmeler dijital platformdaki varlığını oluşturmak için yerel işletme girişlerini kullanırlar. (Web sitenizi yaptırmak için bizi tercih ederseniz bu işlemi sizin yerinize biz ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.)

Yerel işletme girişlerinin yanı sıra, sektörünüze özel yorum siteleri bulunabilir. Tüketiciler burada fikir belirtebilir, siz de forum üzerinden yanıtlayarak rakiplerinize oranla fayda sağlamış olursunuz.

Dijital varlığınızı oluştururken sosyal medya hesapları kullanarak bu mecrada bulunan milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz.

Müşterilere dijital dünyada ulaşmanın diğer bir yolu da mobil uygulamalardır. Mobil uygulamalar GPS, eşleştirme ve telefon gibi özelliklerinden yararlanarak müşterilerinizle bağlantı kurmanızı kolaylaştırır. Bir müşteriniz işletmenizin yakınlarından geçerken ona bildirim göndererek kişiye özel kampanyanız hakkında bilgi verebilirsiniz. Randevu almasını sağlayarak indirimli hizmet almasını sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalar ile müşterilerinize anında sipariş verme imkânı bile sunabilirsiniz, böyle müşteriniz işletmenize geldiğinde beklemeden ürününü alabilir. Mobil uygulamalar, mevcut müşterileri sık ziyarete teşvik eden sadakat araçları olarak da kullanılabilir.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir